Risk Analizi:   Risk AnaliziHakkımızda
Yazdır

Türcert, Türcert Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. İş Güvenliği Hizmetleri, Türcert Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş.  hizmet birimi olarak kurulmuştur. TÜRCERT, İş Güvenliği Hizmet Birimimiz işletmelere ve sitelere iş sağlığı ve güvenliği tehlike belirleme, risk analizleri, acil durum planları, eğitim ve sağlık kontrolleri hizmetleri sunmaktadır. Daha iyiyi hedefleyen rekabetçi stratejisi ile, iş mükemmelliği ve kurumsallaşma alanlarındaki çalışmaları ile şirketlerin kendi piyasalarında lider olmalarına ve yasal şartlara uygunlukta önemli katkılarda bulunan TÜRCERT İş Güvenliği Hizmet Biriminin hizmetlerinin tümü müşterilerinin iş güvenliği performansını farklı olarak arttırmaya yöneliktir.
Kararlı yapımız ve sürekli iyileştirmeyi başarmak için hiç vazgeçmediğimiz, Müşterilerimizin yasal uygunluğunu sağlamak, İş ve İşletmelerine değer katmak, Yaratıcı yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler üretmek, Üstlendiğimiz her işi en iyi şekilde gerçekleştirmek,  Hiçbir fedakârlıktan kaçınmamak, Gizlilik prensiplerine daima özen göstermek en temel prensiplerimizdir.

Hizmetlerimizi sonuç odaklı uygulamalarla vermekteyiz. Bu yaklaşım verilen hizmetlerin sadece öneri ve raporlar ile kısıtlı olmasından çok farklı olup bizce çok daha fazla bir katma değer yaratmaktadır.
Yerel şartlarda ve global standart şartlarında uygulanabilir çözümler, bunlara ulaşmak için gerekli metodoloji ve uygulama deneyimi, bütünü ile müşterilerimizin istek ve beklentileri üzerine yoğunlaşan hizmetlerimiz ve çözümler üretmekteki becerimiz ile başarınız için uğraşmaktayız.

Uzman İş Güvenliği Ekibimizle işletmelerinizin yasal şartlarına taşınmasını sağlayacak profesyonel çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyacağız.

Raporlarımızı ve analizlerimiz aldığınızda farkımızı anlayacak, diğerleri ile kıyas şansı bulamayacaksınız.